Pievienojies miljons smaidiem visā pasaulē!

Invisalign – pasaulē modernākā zobu taisnošanas sistēma. Invisalign ir ASV zīmols ar vairāk kā 20 gadu pieredzi un 10 milj. pacientu visā pasaulē, kuri uzsākuši ārstēšanu.

Invisalign ārstēšanā izmanto gandrīz neredzamu izņemamu kapju komplektu. Ik pēc divām nedēļām kapes jānomaina ar nākamajām no komplekta. Katra kape ir individuāli izgatavota tieši Jūsu zobiem. Mainot kapes, Jūsu zobi pamazām pārvietosies – soli pa solītim, nedēļu pēc nedēļas, kamēr tie izlīdzināsies līdz speciālista norādītajai pozīcijai.

Turklāt Align Technology ar ClinCheck unikālo programmatūru izstrādātais virtuālais ārstēšanas plāns demonstrē zobu pārvietojumu virkni, ko paredzēts veikt ārstēšanas laikā. Šādā veidā Jūs varēsiet ielūkoties nākotnē un ieraudzīt, kā Jūsu zobiem jāizskatās pēc ārstēšanas. Vadoties pēc ClinCheck programmatūras rezultātiem, Jums individuāli tiks izgatavotas caurspīdīgas kapes.

Salīdzinājumā ar citām kapju sistēmām Invisalign kapes ir izgatavotas no unikāla SmartTrack materiāla, kas padara kapi viegli lietojamu, elastīgu un nelūztošu! Ar SmartTrack materiāla palīdzību zobi tiek pārvietoti ātrāk par breketēm, ir paredzams zobu pārvietošanas virziens.

            Invisalign piemērotas gan bērniem maiņas sakodienā, gan jauniešiem, gan pieaugušajiem.

            Īpaši jāizcel Invisalign First, kas paredzētas bērnu zobu, sakodiena regulācijai maiņas sakodienā (kad bērnam ir vēl esoši piena zobi, un jau šķilas pastāvīgie zobi). Tās ir daudz efektīvākas par zobu regulēšanu ar ierastajām zobu platītēm. Izstrādātas tā, lai bērnam būtu komfortabli tās nēsāt un tās neietekmētu bērna ikdienas gaitas. Paredzētas bērniem no 6 līdz 10 gadiem. Kapē ir iestrādāts indikators, lai vecāki varētu kontrolēt, vai bērns nesā kapes.

Ja vēlaties iegūt smaidu, kas mainīs Jūsu izskatu, risinājums ir Invisalign. Lai gan ir arī citi risinājumi, tomēr neviens no tiem nebūs tik ērts kā Invisalign.

Invisalign ir vislabākais veids kā mainīt Jūsu smaidu, neietekmējot Jūsu ikdienas dzīvi.


Ieguvumi salīdzinājumā ar klasisko brekešu valkāšanu:

 • ērtas;
 • izņemamas;
 • izgatavotas individualizēti;
 • caurspīdīgas un neredzamas;
 • nesāpīgi;
 • viegli veicama zobu higiēna;
 • mazs vizīšu skaits zobārsta krēslā, bez papildus izmaksām;
 • vidēji regulācija notiek 13-18 mēnešus!

Kā notiek ārstēšana?

 1. Konsultācija.
 2. Diagnostika (rentgenizmeklējumi, foto, mutes skenēšana).
 3. Individualizēta ārstēšanas plāna prezentācija.
 4. Kapju nodošana pacientam.

            Zobārstniecība ANROJA sadarbojas ar Rīgas klīniku Concordia.  Ārstēšanu izstrādā un kontrolē ārsts, sertificēts ortodonts Māris Gržibovskis sadarbībā ar mūsu zobārstniecības ANROJA speciālistiem. Latvijā ar šo kapju sistēmu ir izārstēti jau vairāk kā 1000 pacientu, savukārt pasaulē jau vairāk kā miljons pacientu. Invisalign kapes ir pilnvērtīga alternatīva breketēm. Aicinām pierakstīties uz konsultāciju pie mūsu speciālistiem, lai izrunātu Jūsu konkrēto gadījumu.

(plašāku informāciju par Invisalign caurspīdīgajām kapēm vari atrast www.invisalign.lv/what-is-invisalign)