Project Description

Ķīmiskais pīlings, sejas ādas uzlabošanai.

Pīlingu izmanto, lai uzlabotu ādas izskatu vai tekstūru. Šīs procedūras laikā sejai uzklāj vieglu, vidēju vai dziļo pīlingu.

Procedūras pamatā ir ādas virsējā slāņa daļēja nolobīšana. Pateicoties pīlinga efektivitātei, tā ir viena no populārākajām skaistumkopšanas procedūrām cīņā ar ādas novecošanos, jo:

 • procedūras laikā tiek stimulēta ādas šūnu atjaunošanās – āda kļūst starojošāka, jauneklīgāka un elastīgāka;
 • preparāta sastāvā esošām vielām piemīt balinošas īpašības, kas samazina ādas virspusējo pigmentāciju;
 • pīlings samazina raga zvīņu sabiezējumus, sīkās grumbiņas un aizkavē jaunu grumbiņu veidošanos;
 • uzlabojas ikdienā lietojamo kosmētisko līdzekļu efektivitāte;
 • tiek mazināti tauku dziedzeru izvadi un sašaurinās poras.

Mesopeel pīlingi ir jaunākās paaudzes medicīniskie pīlingi, kas izstrādāti, lai efektīvi un kontrolēti ārstētu galvenās ādas problēmas:

Pretnovecošanās pīlingi nodrošina tūlītēju mirdzuma efektu, izlīdzina toni un mazina nepilnības, samazina poras, piesātina ādu ar skābekli un attīra to. Pretnovecošanās pīlings paredzēts novecošanās pazīmju ārstēšanai perokulārajā zonā. Samazina grumbas un izteiksmes līnijas, samazina tumšos lokus zem acīm. Kā arī smagas ādas novecošanās pazīmju ārstēšanai, nodrošinot intensīvu atjaunošanu.

Pīlings pigmentācijai regulē melanoģenēzes procesu un izvada epidermas šūnās esošo melanīnu, kas atbildīgs par redzamo pigmentāciju.

Taukainai/aknes skartai ādai. Pīlings ar keratolītisku un komedolītisku efektu. Kontrolē sebuma sintēzi, mazina poru izmēru un bazālo eritēmu, izlīdzina ādas toni.

Jūtīgai ādai (difūzs apsārtums, kuperoze, rozācija). Pīlings ar keratolītisku un antibakteriālu iedarbību. Samazina kapilāru trauslumu un apsārtumu, nomierina un atvieglo diskomfortu.

Pirms pīlinga procedūras veikšanas, ādas kopšanas speciālists, balstoties uz ādas tipu, stāvokli un klienta vēlamajiem rezultātiem, veiks rūpīgu ādas izpēti, lai noteiktu piemērotāko pīlinga veidu un koncentrāciju.

Svarīgi ir reāli vērtēt gaidāmos rezultātus un atcerēties, ka dažām ādas problēmām var būt nepieciešams ilgāks laiks, lai uzrādītu rezultātus. Turklāt dažas ādas izmaiņas var prasīt kombināciju no dažādām procedūrām vai terapijām.

Pēc procedūras veikšanas, īpaša uzmanība jāpievērš ādas kopšanai, lai veicinātu dzīšanu un optimizētu rezultātus. Tas ietver, piemēram, mitrinātāju lietošanu, saules aizsardzības līdzekļu izmantošanu un izvairīšanos no tiešiem saules stariem.

Procedūras ierobežojumi:

 • grūtniecība
 • zīdīšanas periods
 • onkoloģiskās saslimšanas
 • drudzis
 • ādas slimības
 • brūces ārstējamajā zonā

Kursa ilgums:

Maksimālam efektam ieteicamas 5 procedūras ik pēc 10 dienām un uzturošā procedūra pēc 6 mēnešiem. Tomēr precīzu individuālā kursa ilgumu noteiks speciālists.