Project Description

Visi vēlas skaistu, koptu ādu bez nepilnībām. Taču, lai sasniegtu šo mērķi ir nepieciešamas ne tikai intensīvas procedūras un aktīva iejaukšanās ādas šūnu metabolismā, bet arī rūpīga, pareiza piemeklēta ikdienas regulāra kopšana, ko iespējams paveikt ar SOTHYS!

Regulāra kopšana. Procedūru veic jebkuram ādas tipam. Procedūras laikā ādu attīra un veic dziļo ādas attīrīšanu, intensīva seruma iestrādāšanu, masāžu, maskas un aktīva aizsargājoša krēma uzklāšanu. Visi produkti tiek individuāli atlasīti atkarībā no ādas tipa un vajadzībām. Procedūras ilgums 40 minūtes.

Sezonas procedūra. Atklāj procedūru salonā un turpini baudīt to mājās! Profesionālās sezonas sejas ādas kopšanas pamatā ir organiski augu ekstrakti, vitāli nepieciešami vitamīni un mikroelementi, kuru īpašības atbilst ādas sezonālām vajadzībām. Procedūru etapi: ādas attīrīšana, modelējoša masāža, īpaša “kokteiļa” uzklāšana, kam seko maska un noslēgumā atbilstošs sejas krēms ādas tipam. Procedūru caurvij bagātīga citrusu, kokosriekstu, mango, aveņu u.c. smaržas (atkarībā no gadalaika, kad norit procedūra). Sezonas procedūra efektīvi atjauno jebkura tipa ādu, dāvā tai enerģiju, lielisku tonusu un veselīgu starojumu! Procedūras ilgums 60 minūtes.

Dziļi mitrinošā procedūra (Sothys Hydra3Ha treatment). Mitrināšanas programma uz trīskāršas hialuronskābes bāzes. Programmas mērķis ir nodrošināt tūlītēju, augsti kvalitatīvu un ilglaicīgu, praktiski nemainīgu hidratāciju, kas nodrošina ādas starojumu, tvirtumu, jauneklīgumu un komfortu! Procedūru papildina īpaši izveidots masāžas kurss muguras augšdalai, galvas, kakla un dekoltē zonai. Procedūras ilgums 75 minūtes. Rekomendējamais procedūru biežums:

  • 1-2 reizes mēnesī;
  • kā kurss no 3 procedūrām (1 reizi nedēļā);
  • kā alternatīva vai papildinājums citām Sothys procedūrām.

Profesionālā intensīvā programma- Detoksikācija un enerģija (Detox Energie Intense treatment). Ekskluzīva ādas aizsardzība no piesārņojumiem un novecošanās programma. Piemērota jebkuram ādas tipam, neatkarīgi no dzīvošanas vides. Intensīvā procedūra padara ādu svaigu un jebkuros apstākļos veicina papildu aizsardzību no apkārtējās vides negatīvās iedarbības, kas var paātrināt ādas novecošanos. Procedūras laikā pēc dekoratīvās kosmētikas noņemšanas, ādu attīra un veic dziļo tīrīšanu ar skrubi, izsmidzina uz ādas produktu aizsardzībai no piesārņojuma un ar īpašu masāžas tehniku ievada to ādā. Tad seko seruma aplikācija, kam piemīt pretnovecošanās iedarbība un spēja atjaunot ādas līdzsvaru. Noslēgumā “enerģijas” maska ar tīru C vitamīnu, ko papildina ar liftinga masku. Procedūru pabeidz ar krēma un īpašas esences uzklāšanu ādai, kas ļauj izbaudīt to īpašo tekstūru, un veic turpmāko ādas aizsardzību no piesārņojumiem ikdienā. Visu procedūras laiku iespēja izbaudīt speciāli paredzētas masāžas tehnikas dažādām zonām, kas mērķēta, lai uzlabotu enerģijas plūsmu un dabiskā veidā atjaunotu ādas vitalitāti un skaistumu. Procedūras ilgums 90 minūtes.

Profesionālā intensīvā jauneklīguma paildzināšanas programma (Youth Intensive treatment). Sievietēm, kuras vēlas, lai viņas patieso vecumu zinātu viņas vien…. Procedūrā pielietotā kosmētika satur ekskluzīvu kompleksu, kas bloķē ādas novecošanās procesu un novērš tā redzamās pazīmes – krunciņas un ādas ļenganumu. Procedūras laikā pēc sejas, kakla un dekoltē zonas ādas attīrīšanas sākas manipulācijas, kas vērstas uz ādas izlīdzināšanu un nostiprināšanu, pielietojot biostimulējošus produktus. Procedūru caurvij īpašas sajūtu izmaiņas, jo tiek pielietotas gan specifiskas masāžas tehnikas, gan elementi ar dažādām temperatūrām. Procedūras ilgums 90 minūtes. Rekomendējamais procedūras biežums:

  • 3 procedūru kurss, 1 reizi nedēļā;
  • rezultāts jūtams jau pēc pirmās reizes;
  • efekts saglabājas vēl pus gadu!