Project Description

Collagen Anti-Age procedūra. Dziļas iedarbības pretnovecošanās procedūra ar kolagēnu, Ēselveisa cilmes šūnām un ziedu nektāru. Notiek ādas atjaunošanās, ādas mitrināšana un barošana, uzlabo un nostiprina ādas elastību, grumbiņu aizpildīšana un izlīdzināšana, kā arī āda kļūst samtaina, starojoša un mirdzoša. Rekomendējamais procedūru daudzums ir 6 reizes, 3 nedēlas ilgi (2 reizes nedēļā). Procedūras ilgums 60-75 minūtes.

Golden Line procedūra. Izsmalcināta, dziļas iedarbības pretnovecošanās procedūra ar 23 un 24 karātu zeltu, zīda proteīniem un jūras kolagēna mikrosfērām. Tiek uzlabota un nostiprināta ādas elastība, reģenerācija šūnu līmenī, ādas mitrināšana un barošanu, grumbiņu aizpildīšana un izlīdzināšana, āda kļūst samtaina, starojoša un mirdzoša. Rekomendējamais procedūru daudzums ir 6 reizes, 2 reizes nedēļā. Procedūras ilgums 60-75 minūtes.

Luminance Pearl procedūra. Sejas āda tiek izgaismota ar pērļu un dimanta daļiņām. Tiek panākta grumbiņu izlīdzināšana un aizpildīšana (“Botox-like efekts”), būtiski tiek samazināta pigmenta plankumi, ādas tonis kļūst vienmērīgs, uzlabojas sejas reljefs, tonizējoša un spēcīga antioksidatīva iedarbība, kā arī atjaunojas ādas mirdzums un starojums. Rekomendējamais procedūru daudzums ir 6 reizes, ar intervālu 2 reizes nedēļā. Procedūras ilgums 60-75 minūtes.

Procedūra Acne skartai, problemātiskai ādai. Pārmērīga sebuma sekrēcija, hiperkeratoze un mirušās ādas šūnas aizsprosto poras, bloķē tauku dziedzerus ar keratīnu un sebumu. Šie tauku dziedzeri var inficēties ar baktērijām un izraisīt iekaisumu. Procedūras laikā efektīvi tiek attīrīta āda, nekairinot un nepadarot sausu, tiek normalizēta sebuma sekrēcija, tiek noņemts apsārtums un nomierināta āda, kā arī veikta antibakteriāla un poru savelkoša iedarbība, kā rezultātā āda kļūst matēta un gluda. Rekomendējamais procedūru daudzums ir 9 reizes, ar intervālu 2 līdz 3 reizes nedēļā, papildus iesakāma ādas kopšana mājas apstākļos, lietojot speciālista ieteiktos kosmētiskos līdzekļus! Procedūras ilgums 60-75 minūtes.

“Mezokokteiļi” (bezinjekciju Mezoterapija). Aktīvi serumi ar augstu aktīvo sastāvdaļu koncentrāciju ātram un ilgstošam rezultātam. Procedūras laikā āda tiek attīrīta un sagatavota piemērotā “kokteiļa” ievadīšanai. To veic ar speciālu ierīci “Dermo-Pen” , kas satur vienreizlietojamu adatu bloku (0,25mm-1,5mm sejas procedūrām), un ar nelielām svārstībām aktīvās vielas tiek iestrādātas ādā. Procedūra ir nesāpīga, drīzāk izjūtams neliels diskomforts. Pēc procedūras novērojams neliels apsārtums, kas izzūd pāris stundu laikā. Izmantojami dažādi Mezokokteiļi, kas paredzēti pretgrumbu, mitrināšanas, krunciņu aizpildīšanas, liftinga nodrošināšanai, kā arī vitamīnu un minerālvielu papildināšanai. Tāpat kokteiļus iespējams kombinēt savā starpā, tādējādi palielinot to efektivitāti. Rekomendējamais procedūru daudzums 5 reizes, ar intervālu 1 reizi nedēļā. Procedūras ilgums 60 minūtes. Procedūras kontrindikācijas:

  • aktīva acne;
  • sakairināta āda (piemēram, pēc aktīvas sauļošanās, vai cita veida aktīvas skaistumkopšanas procedūras);
  • hroniskas ādas slimības;
  • ekzēma;
  • psoriāze;
  • grūtniecība un laktācija.