Par Kuldīgas zobārstniecību

Zobārstniecība Kuldīgā tika atvērta 2015. gada 27. maijā. Pirmā zobārstniecības krēsla aparatūra tika iegāda ar daļēju finansējuma apguvi, piedaloties Lauku atbalsta dienesta ELFLA rīkotā Eiropas fonda projektā “Zobārstniecības kabineta izveide Kuldīgā”. Mūsu mērķis ir attīstīt zobārstniecības praksi un nodrošināt mūsdienīgu, kvalitatīvu zobārstniecības pakalpojumu pieejamību Kuldīgas, tās rajona un tuvējo pilsētu un rajonu iedzīvotājiem! Tādēļ mūsu speciālisti regulāri apmeklē dažādas lekcijas, praktiskos kursus un papildina savas zināšanas dažādos zobārstniecības virzienos kā endodontija, protezēšana, ķirurģija un implantoloģija. Šo dažu gadu laikā no mazas zobārstniecības prakses esam izauguši līdz četru zobārstniecības krēslu izveidošanai. 2019. gadā iegādāts dentālais mikroskops, kas ļauj sniegt zobu kanālu ārstēšanu daudz labākā līmenī. Praksē iespējams veikt digitālu rentgenoloģiju, bez kā nav iespējama mūsdienu zobārstniecība. 2019. gadā iegādāts “Vector” (Dürr) aparāts, kas ļauj veikt “smaganu kabatu” tīrīšanu un saknes pulēšanu tepat Kuldīgā! Pavisam nesen, 2020. gada jūlija mēnesī, iegādāts datortomogrāfs, kas ļauj veikt rentgenizmeklējumus 2D un 3D formā, izmeklējot pilnībā abus žokļu rajonus, deguna blakusdobumus, kā arī iespēja veikt specifisku izmeklējumu laterālo cefalometriju, kas būs noderīgs ortodontijas pacientiem.

Kuldīgas zobārstniecībā piedāvājam:

Kuldīgas zobārstniecība atrodas pašā Kurzemes sirdī- Kuldīgā. Esam ērti sasniedzami gan vietējiem iedzīvotājiem, gan arī citu pilsētu un to rajonu iedzīvotājiem. Zobārstniecības praksē rūpējamies ne tikai par kvalitatīvu un mūsdienīgu zobārstniecības pakalpojumu sniegšanu, bet arī par pacientu labsajūtu procedūru laikā, cenšoties radīt mājīgu atmosfēru.

Mūsu zobārstniecība ir atbilstoši aprīkota, lai nodrošinātu patstāvīgu piekļuvi personām ar funkcionāliem traucējumiem.

Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt mūsu reģistratūrai +371 24110060

Dr. Anete Paškova
Dr. Anete PaškovaD.D.S., sertificēta vispārējā zobārste, zobārstniecības SIA “ANROJA” valdes loceklis
Anete Paškova studējusi Rīgas Stradiņa universitātē Stomatoloģijas fakultātē, kuru absolvēja 2010. gadā.
– Speciāliste regulāri papildina savas zināšanas un prakstiskās iemaņas kvalifikācijas celšanas kursos gan Latvijā, gan ārzemēs.
– Zobārstniecība ir Anetes sirdslieta, patīk un interesē visa plašā nozare, taču visvairāk interesē ķirurģija, implantoloģija, protezēšana un jaunās tehnoloģijas.
Dr. Egija Līcīte
Dr. Egija LīcīteD.D.S., sertificēta vispārējā zobārste
Egija Līcīte studējusi Rīgas Stradiņa universitātē Stomatoloģijas fakultātē, kuru absolvēja 2009. gadā.
– Speciāliste regulāri papildina savas zināšanas un prakstiskās iemaņas kvalifikācijas celšanas kursos gan Latvijā, gan ārzemēs.
– Visvairāk Egijai patīk endodontija (zoba nervu kanālu ārstēšana), kopš praksē iegādāts dentālais mikroskops, speciālistei šīs manipulācijas sagādā vēl lielāku interesi un vēlmi izzināt un apgūt visu jauno šajā nozarē.
Zobārstniecība ir komandas darbs, jo tikai komandā ir spēks!
Dr. Anda Zvingule-SprudeD.D.S., sertificēta vispārējā zobārste
Anda Zvingule-Sprude studējusi Rīgas Stradiņa universitātē Stomatoloģijas fakultātē, kuru absolvēja 2016. gadā.
– Speciāliste regulāri papildina savas zināšanas un prakstiskās iemaņas kvalifikācijas celšanas kursos gan Latvijā, gan ārzemēs.
– Anda jau no bērnu dienām apbrīnoja zobārsta profesiju un sapņoja kādu dienu pati kļūt par zobārstu. Šobrīd zobārstniecības ikdienā vislabprātāk veic zobu terapeitisku un endodontisku ārstēšanu, kā arī zobu protezēšanu.
Anda katru savu darbu veic ar īpašu rūpību un priecājas palīdzēt katram pacientam!
Dr. Anete ĒrcīteD.D.S., sertificēta vispārējā zobārste
Anete Ērcīte studējusi Rīgas Stradiņa universitātē Stomatoloģijas fakultātē, kuru absolvēja 2018. gadā.
– Speciāliste regulāri papildina savas zināšanas un prakstiskās iemaņas kvalifikācijas celšanas kursos gan Latvijā, gan ārzemēs.
– Karjeras sākumposms Anetei ir pārsteigumiem un izaicinājumiem bagāts visā zobārstniecības nozarē – no terapijas līdz protezēšanai. Pārvarot šos izaicinājumus, rodas gandarījuma sajūta par paveikto, kā arī par to, ka uzlabota pacienta veselība un dzīves kvalitāte!
– Ļoti patīk endodontija, kuras loma mēdz būt izšķiroša zoba zaudēšanā, tāpat aizraujošs liekas protezēšanas sagatavošanas posms un pati protezēšana.
Dr. Laura KronbergaD.D.S., sertificēta vispārējā zobārste
Savas zobārstniecības gaitas uzsākusi 2013. gadā, kad sākusi studēt Rīgas 1. Medicīnas koledžā un ieguvusi zobārstniecības māsas specialitāti.
2022. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, zobārstniecības fakultātē.
Apgūst visu jauno, seko līdzi jaunākajām aktualitātēm un ārstēšanas iespējām.
Linda MilstereZobu higiēniste
– 2012. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu, iegūstot zobārstniecības māsas profesionālo kvalifikācijas diplomu.
– 2014. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot zobu higiēnista profesionālo kvalifikācijas diplomu.
– 2015. gadā ieguvusi zobu higiēnista sertifikātu.
– Aktīvi apmeklē Latvijas zobu higiēnistu asociācijas seminārus. Papildina zināšanas arī starptautiskās konferencēs un praktiskajos kursos.

Linda vēlas norādīt, ka neviena vislabākā, dārgākā zobu birste, zobu pasta vai zobu diegs nedos nekādu rezultātu, ja stāvēs uz plauktiņa! Zobi būs veseli un skaisti tikai tad, ja regulāri tiek veikta mutes dobuma kopšana!

Laila OšenieceZobu higiēniste
– 2010. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu, iegūstot Zobārstniecības māsas profesionālo kvalifikācijas diplomu.
– 2012. gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa Universitāti, iegūstot Zobu higiēnista profesionālo kvalifikācijas diplomu.
– 2014. gadā ieguvusi Zobu higiēnista sertifikātu.
– 2017. gadā ieguvusi Zelta zobu birstes balva nominācijā “Zobu higiēnistu lepnums Kurzemē”
Regulāri papildina savas zināšanas kvalifikācijas celšanas kursos.
Laila uzskata, ka vesels un skaists smaids ir mūsu pašu rokās – tāpēc rūpēsimies par to!
Katrīna Speciusa – GannusaZobu tehniķe
2013. gadā pabeigusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu, ieguvusi kvalifikāciju – zobu tehniķis.
Regulāri apmeklē gan vietējos, gan starptautiskos seminārus un kursus.
Patīk uzzināt visu jauno nozarē un pielietot to ikdienas darbā. Katrīna ir priecīga un gandarīta, ka var palīdzēt atjaunot cilvēka smaidu un dzīves kvalitāti, kad dabīgie zobi ir daļēji vai pa visam dzīves laikā zaudēti.
Indra ZorenbergaZobārsta asistente
Mūsu praksē strādā jau no 2013. gada.
– 2001. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas skolu, iegūstot zobārstniecības māsas specialitāti.
– Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, papildinot ne tikai zināšanas par ikdienas dezinfekcijas un sterilizācijas procesiem, bet arī par jaunumiem zobārstniecības nozarē.

Ja savu darbu dari ar prieku, tad šīs pozitīvās emocijas jūt un saņem arī mūsu pacienti. Laimīgs un smaidīgs pacients ir Indras vislielākais gandarījums par paveikto!

Olga ČubenkoZobārsta asistente
2005. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas skolu, iegūstot zobārstniecības māsas specialitāti.
– Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, papildinot ne tikai zināšanas par ikdienas dezinfekcijas un sterilizācijas procesiem, bet arī par jaunumiem zobārstniecības nozarē.
Olgai patīk uzturēt darba vietu tīru un kārtīgu, kā arī ļoti patīk būt par zobārsta otro labo roku, strādājot kopā ik dienu!
Iveta PalaceZobārsta asistente
2004. gadā absolvējusi Rīgas Sarkanā krusta Medicīnas skolu, iegūstot māsas palīga specialitāti. 2016. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas skolu, iegūstot zobārsta asistenta specialitāti.
– Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, papildinot ne tikai zināšanas par ikdienas dezinfekcijas un sterilizācijas procesiem, bet arī par jaunumiem zobārstniecības nozarē.
Ivetai patīk ikdienā palīdzēt gan ārstam, gan pacientiem. Vēlas pilnveidot savas zināšanas par zobārstniecības nozari, kā arī apgūt jaunās tehnoloģijas. Lepojas ar profesionālu un draudzīgu kolektīvu!
Liene GrīvaZobārsta asistente
2015. gadā absolvējusi Rīgas 1. Medicīnas koledžu, iegūstot zobārstniecības māsas specialitāti.
Regulāri apmeklē kvalifikācijas celšanas kursus, papildinot ne tikai zināšanas par ikdienas dezinfekcijas un sterilizācijas procesiem, bet arī par jaunumiem zobārstniecības nozarē.
Liene ir pārliecināta, ka jaunu zināšanu apguve paver plašāku skatu uz dzīvi, tāpēc šobrīd papildus darbam zobārstniecībā studē Tiesību zinātnes.
Solvita PoleAdministratore
– 2005. gadā absolvējusi Liepājas universitāti programmā “Dabas zinātņu bakalaurs matemātikā”
– 2009. gadā absolvējusi Liepājas universitāti programmā “Bakalaurs Kultūras darba vadībā”
– Papildus apguvusi kvalifikācijas celšanas kursus “Floristikā” un “Projektu vadībā”.
– 2019. gadā absolvējusi Profesionālo Skaistuma skolu, iegūstot “Sejas estētikas speciālista” kvalifikāciju.
– Turpina papildināt zināšanas skaistumkopšanas sfērā, tai skaitā aparātprocedūrās, mezoterapijā un visā jaunajā, kas saistās ar šo nozari.
Sirdslieta un hobijs Solvitai ir mācīties un neapstāties savā izaugsmē!
Esmu viens no tiem laimīgajiem, saka Solvita, jo viegli ir strādāt darbu, kas ir tava sirdslieta. Un viņai tādi ir veseli divi: zobārstniecība un skaistumkopšana!
Zane KerenaAdministratore
– 1993.gadā absolvējusi Kuldīgas arodvidusskolu iegūstot kvalifikāciju lietvede, sekretāre.
– 1999.-2001.gadam ieguvusi zināšanas Liepājas Universitātē, programmā pirmsskolu metodikas.
– Papildus apguvusi dažādus kvalifikācijas celšanas kursus dokumentu noformēšanā un apritē, bērnu tiesību aizsardzībā, datu apstrādes aizsardzībā, personāla lietvedībā. Ir liela darba pieredze lietvedībā.
– Esmu ļoti sabiedrisks un aktīvs cilvēks, atvērts jauniem izaicinājumiem sevis pilnveidošanā. Darbs ar cilvēkiem mani pozitīvi uzlādē!
Lolita LinkovskaAdministratore, digitālā mārketinga speciāliste un sociālo mediju satura veidotāja
Apguvusi digitālo mārketingu un sociālās attiecības, kā arī sociālo tīklu iespējas biznesa veicināšanai un vizuālā satura veidošanā.
Uzkrāto pieredzi un zināšanas turpina attīstīt, sekojot līdzi tendencēm digitālajā vidē, kas veiksmīgi ļauj izmantot jaunākos digitālos rīkus.
“Esmu pārliecināta, ka veiksmīga produkta/pakalpojuma pārdošanas atslēga ir attiecības, cilvēks – cilvēkam.”
Jānis PaškovsValdes loceklis
Jānis ir ģimenes cilvēks. Tā kā mūsu zobārstniecības kolektīvs ir kā liela draudzīga ģimene, tad bez ģimenes “galvas” neiztikt.
Ja zobārsti, māsiņas un administrācijas meitenes rūpējas par pacientu veselību un komfortu zobārsta krēslā, tad Jānis, savukārt, rūpējas par zobārstu, māsiņu un administratoru komfortu ikdienas darbā, lai viss darbotos un būtu viss nepieciešamais kvalitatīvam darbam!

Vakances

Pacientu lokam pieaugot, un zobārstniecībai paplašinoties arī skaistumkopšanas sfērā, aicinām mums pievenoties:

Zobārsts

Ja esi atbildīgs, komunikabls un tavs darbs ir tava sirdslieta, tad gaidām Tevi savā komandā.

Mēs nodrošinām:

 • pacientu plūsmu;
 • labus darba apstākļus ar mūsdienīgām, jaunām zobārstniecības iekārtām un materiāliem;
 • draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu;
 • labu atalgojumu attiecīgi zināšanām un pieredzei;
 • apmācības un izaugsmes iespējas;
 • sociālās garantijas;
 • elastīgu darba grafiku.

Zvani  pa tālr. 24110060 vai sūti e-pastu uz anroja.sia@gmail.com, ja vēlies mums pievienoties!

Ortodonts

Speciālists, kas mums ļoti pietrūkst! Ja esi savas specialitātes pratējs un vēlies paplašināt savu pieredzi, tad gaidām Tevi savā kolektīvā.

Mēs nodrošinām:

 • pacientu plūsmu;
 • labus darba apstākļus ar mūsdienīgām, jaunām zobārstniecības iekārtām un materiāliem;
 • draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu;
 • labu atalgojumu attiecīgi zināšanām un pieredzei;
 • apmācības un izaugsmes iespējas;
 • sociālās garantijas;
 • elastīgu darba grafiku (derēs arī vienu vai divas reizes mēnesī!).

Zvani  pa tālr. 24110060 vai sūti e-pastu uz anroja.sia@gmail.com, ja vēlies mums pievienoties!

Skaistumkopšanas speciālists

Ja esi kvalificējies sejas vai ķermeņa kopšanas kādā no specialitātēm, tad mēs gaidām tieši Tevi!

Mēs piedāvājam:

 • labus darba apstākļus ar jaunām skaistumkopšanas iekārtām un kosmētiskajiem līdzekļiem (iSol, O’Care, SOTHYS, Villa Paradiso, Yellow Rose u.c.);
 • palīdzēsim ar apmācību, ja vēlēsies strādāt ar iekārtu OVERLINE, SMART PRESS vai vēlēsies apgūt ko jaunu skaistumkopšanā;
 • elastīgu darba grafiku;
 • klientu plūsmu (priecāsimies, ja Tev jau ir arī “savējie”);
 • sociālās garantijas;
 • draudzīgu un izpalīdzīgu kolektīvu;
 • labu atalgojumu attiecīgi zināšanām un pieredzei.

Zvani pa tālr. 24110060 vai raksti uz anroja.sia@gmail.com, ja vēlies mums pievienoties!